Všechny radnice: 6.385
Zahájeno sestavování výboru: 11
Zahájen sběr podpisů: 2 (6 podpisů)
Podána žádost o vyhlášení referenda: 0
Průhledné radnice: 0
Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Naposledy navštívené: žádnou radnici jste nenavštívil(a)
Organizátor iniciativy:

Představení (video)


Podporují nás:

obec Úherce (okres Louny)


Základní informace:
Počet obyvatel 72
Počet voličů 57
Zapotřebí podpisů (30 %) 17
Členů přípravného výboru 4
Poslední volební účast 77,19 %
Výsledky komunálních voleb 2010 2006
Údaje na oficiálních webech Portál VS
Počet obyvatel dle ČSÚ 01/2010, u městských částí odhad z poměru voličů/obyvatel. Počet voličů dle ČSÚ - komunální volby 2010 (nebo 2006 kde se v roce 2010 nekonaly). Volební účast počítáme z platných obálek.
stav: přípravný výbor zatím nemá žádného člena

Tato radnice není nositelem označení "průhledná radnice". Pokud máte v obci volební právo, můžete si vytisknout a odeslat zastupitelstvu výzvu k přijetí podmínek "průhledná radnice".

Přípravný výbor zatím nemá žádného člena. Pokud máte trvalý pobyt na území obce, můžete se stát prvním členem přípravného výboru a tak posunout snahu o průhlednou radnici dál.

Abyste se mohl(a) stát členem přípravného výboru, musíte být přihlášen(a). Při registraci budete muset uvést i adresu Vašeho trvalého bydliště, e-mail a telefonní číslo, ze kterého můžete zaslat SMS, a na němž Vás můžeme v případě potřeby kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Kontakty:
Obecní úřad Úherce
Úherce 57
440 01  Úherce
Telefon: (+420) 415 694 305
www.sweb.cz/obec-uherce

Údaje bez záruky správnosti.
Členové přípravného výboru
1. ?

2. ?

3. ?

4. ?

Získávání informací z radnic

Zákon o svobodném přístupu k informacím umožňuje vyžádat si (nejen) od úřadu obce informace. Nemůže jít však o názory, budoucí rozhodnutí, utajované informace, informace chráněné obchodním tajemstvím, předmět průmyslového vlatnictví a další. Úřady navíc za činnosti vyhledání a zpřístupnění informací mohou chtít úhradu, jejíž výši si samy stanoví v "sazebníku úhrad". Vyhledávání informací tak může přijít i na 200 Kč za hodinu práce. Proto bývá lepší formulovat otázky jasně a požadavky na zpřístupnění většího počtu dokumentů rozdělit do více žádostí. Problematice poskytování informací se věnují také stránky www.otevrete.cz a Transparency International. Před podáním žádosti o poskytnutí informace se nejdříve podívejte na webové stránky úřadu.

Chcete-li si od úřadu této radnice vyžádat informace, můžete do níže uvedeného formuláře popsat požadované informace, vytisknout dopis, vyplnit údaje o Vaší osobě, podepsat a odeslat.

Text žádosti:

Způsob převzetí:

Ukázka textu žádosti: Žádám o zaslání kopie smlouvy č. (číslo smlouvy) uzavřené dne (datum) mezi (název úřadu) a název firmy.

Máte k radnici zajímavé informace?

Pokud nám chcete sdělit něco týkající se jiných stránek, vložte, prosím, do textu zprávy i příslušné odkazy - například na usnesení radnice o dobrovolném přijetí podmínek "průhledná radnice". Děkujeme!

Oblast:
E-mail: (abychom Vám mohli odpovědět)
Zpráva: